Wyjątkowe wydarzenie "Rodziny Budują Lublin z Edukido" w Ratuszu Miasta Lublin


7 sierpnia 2023 r.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że odbyło się dzisiaj niezwykłe wydarzenie "Rodziny Budują Lublin z Edukido" w Ratuszu Miasta Lublin. Spotkanie, które było częścią pilotażowego projektu Family Spot, okazało się nie tylko inspirujące, ale także pełne radości, integrując liczne lubelskie rodziny - zarówno małe, jak i duże.

Rozpoczęcie spotkania odbyło się w sali obrad, gdzie uczestnicy mieli okazję wziąć udział w głosowaniu rady miejskiej oraz uwiecznienia wyjątkowej chwili na wspólnym pamiątkowym zdjęciu. Następnie wszyscy przeszli do gabinetów na piętrze, gdzie dzieci spotkały się z Wiceprezydent Moniką Lipińską. W przystępny sposób opowiedziała Ona o swojej pracy, zaciekawiając najmłodszych gości.

Obecność Prezydenta Miasta Lublin, Krzysztofa Żuka, oraz Wiceprezydent Moniki Lipińskiej, była szczególnym wyróżnieniem, podkreślającym znaczenie inicjatyw prospołecznych i prorodzinnych. Ich wsparcie dla projektu Family Spot oraz zaangażowanie w tworzenie przyjaznych przestrzeni dla rodzin jest nieocenione i niezwykle cenne.

Inauguracja zajęć układania klocków LEGO, odbyła się w sali narad. Podczas wydarzenia, Prezydent Żuk wraz z Wce Prezydent Moniką Lipińską, złożyli podpisy na plakacie upamiętniającym to wyjątkowe spotkanie w Ratuszu.

Wce Prezydent Monika Lipińska podkreśliła swoją radość z najnowszej inicjatywy Związku Dużych Rodzin- Family Spot i zaznaczyła, że współpraca z lokalnymi Animatorami - Alicją i Łukaszem Jaroszewskimi, pomysłodawcami i koordynatorami dzisiejszego wydarzenia, jest bardzo owocna i profesjonalna.

Dzięki takim wydarzeniom, jak "Rodziny Budują Lublin z Edukido", możemy realizować naszą misję w działaniach prospołecznych i prorodzinnych. 

Wspólnie dzielimy się radością z tego niezapomnianego spotkania i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Family Spot Lublin
Zdj: Bartosz Kosiński - instagram.com/etereoplan_

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter