Wydarzenie "Rodziny Budują Lublin z Edukido" - 5 sierpnia 2023 r.


2 sierpnia 2023 r.

Z ogromną radością informujemy, że w sobotę, 5 sierpnia 2023 roku, zapraszamy wszystkie rodziny z Lublina na niezwykłe wydarzenie o nazwie "Rodziny Budują Lublin z Edukido". To jedno z 28 spotkań, które odbywają się w ramach pilotażowego projektu Family Spot, zrealizowanego przez Związek Rodzin Dużych Trzy Plus i dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

Celem projektu Family Spot jest stworzenie przyjaznych miejsc dla rodzin, gdzie mogą wspólnie spędzać czas, tworzyć, integrować się oraz dzielić cennym doświadczeniem.

Podczas wydarzenia "Rodziny Budują Lublin z Edukido" uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w fascynujących warsztatach z Edukido, podczas których będą budować projekty Family Spotów z klocków LEGO. Ponadto, wszyscy będą mogli odtworzyć znane budowle lubelskie. Ciekawostką jest możliwość zwiedzania miejsc w Ratuszu, które na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających. Warto również wspomnieć, że o godzinie 12:00 odbędzie się słynne odgrywanie hejnału z balkonu Ratusza.

Serdecznie zachęcamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w tym integracyjnym wydarzeniu. Aby się zapisać, prosimy o odwiedzenie strony Facebooka Związku Dużych Rodzin Trzy Plus – koło Lublin, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Spotkanie "Rodziny Budują Lublin z Edukido" zostało zorganizowane przez Animatorów Rodziny Family Spot Lublin - Alicję i Łukasza Jaroszewskich, we współpracy z Miastem Lublin. Cieszymy się, że prezydent Miasta Lublin, Krzysztof Żuk, za-ca prezydenta, Monika Lipińska, dr Sławomir Skowronek oraz dr Tomasz Rakowski wezmą udział w wydarzeniu. Ponadto, gościnnie będziemy mieli zaszczyt gościć przedstawicieli Związku Rodzin Dużych Trzy Plus z Warszawy.

Jesteśmy również dumni, że nasz lubelski Family Spot został wybrany jako jeden z pięciu spośród 25 istniejących Family Spotów w Polsce, do udziału w filmie promującym nowo utworzone miejsca przyjazne rodzinie.

*Zapraszamy wszystkie rodziny do wspólnego uczestnictwa w tej wyjątkowej inicjatywie, która wzbogaci nasze wspólne chwile!*

Serdecznie pozdrawiamy,

Koło Związku Dużych Rodzin Trzy Plus - Lublin

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter