Koło Lublin świętuje swoje 10. urodziny!


22 września 2022 r.

10 lat pomysłów na promowanie RODZINY, setki projektów, szkoleń, nieskończenie wiele rozmów i dyskusji o potrzebach dużych rodzin, a także spotkania, pikniki i warsztaty

Tak piękny i wzruszający jubileusz świętuje założone w 2012 roku Koło Lublin Związku Dużych Rodzin 3 Plus. 

I tak od 10 lat płynie w Lublinie rzeka pomysłów na promowanie RODZINY, setki różnorakich projektów, konferencji, wystąpień, wiele szkoleń, nieskończenie wiele rozmów i dyskusji o potrzebach dużych rodzin, a także świętowanie podczas spotkań, pikników, warsztatów.

Przez te 10 lat swojej działalności Koło Lublin wypracowało wiele pomysłów na współtworzenie sprzyjających warunków do rozwoju 41 000 dużych rodzin, zamieszkujących Lublin.

W ciągu tych 10 lat w Lublinie z inspiracji tutejszego Koła zainicjowane zostało funkcjonowanie Karty Dużej Rodziny - najpierw lokalnej, później ogólnopolskiej. To także pozyskanie setek Partnerów Karty Dużej Rodziny w Lublinie i całym województwie.

To również zorganizowany z niezwykłą gościnnością i serdecznością Zjazd Dużych Rodzin w Lublinie (2015), a także w niedalekim Lubartowie (2019).

To 10 lat cały ogrom wsparcia dla dużych rodzin, a także dla wszystkich potrzebujących pomocy.

Dlatego Koło Lublin zbiera zasłużone słowa wdzięczności i sympatii - szczególnie na ręce inicjatorów Koła, czyli Bożeny i Huberta Pietrasów - rodziców 5 dzieci i dziadków 6 wnucząt! Oboje są znani z tego, że niestrudzenie i z uśmiechem budują społeczność rodzin.

Przewodniczącą Koła jest od jego powstania Bożena Pietras, znana z tego, że w swoje działania wkłada całe serce.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter