10 lat współpracy Miasta Lublin z Kołem


13 lipca 2022 r.

Miasto Lublin świętuje 10 lat funkcjonowania programu Rodzina Trzy Plus oraz - przy okazji - 10 lat współpracy przy działaniach na rzecz dużych rodzin z Kołem Lublin Związku Dużych Rodzin Trzy Plus.

10 lat karty Rodzina Trzy Plus i 10 lat koła lubelskiego ZDR3plus. Wystawa na Placu Litewskim.

Lubelskie duże rodziny tworzą wyjątkowy klimat miasta - głosi jeden z plakatów będący częścią wystawy

Lublin świętuje 10 lat programu Rodzina Trzy Plus - czyli ponad 220 partnerów oferujących lubelskim dużym rodzinom ulgi i zniżki na produkty oraz usługi, a z drugiej strony - już ponad 20 tysięcy uczestników programu!. Kartę z takim okrągłym numerem odebrała w lipcu 2022 r. kolejna lubelska rodzina

21 lipca 2022 r. Miasto Lublin prezentowało swoje prorodzinne działania na arenie międzynarodowej w ramach konferencji European Large Families Confederation (ELFAC).
Przy tej okazji Koło ZDR3+ Lublin zostało zaproszone do przedstawienia swojej działalności na terenie miasta - to już 10 lat jak wspólnie we współpracy z Miastem Lublin możemy wspierać, konsultować i podsuwać dobre pomysły do
Oczywiście głównym punktem naszej współpracy jest zainicjowanie 10 lat temu Programu wspierania dużych rodzin w postaci Karty Dużej Rodziny - który to program do dziś Koło aktywnie wspiera i promując Kartę Dużej Rodziny wśród użytkowników a także wśród Partnerów - czyli firm i instytucji udzielających duzym rodzinom szczególnych zniżek na swoje produkty czy usługi.

Z ogromną satysfakcją i wdzięcznością przyjęliśmy słowa podziękowania od Włodarzy miasta za wspólpracę - zarówno przez to dziesięciolecie, jak i za współpracę przy wydarzeniu świętowania tego jubileuszu 10 lat Programu dla lubelskich Dużych Rodzin. Miasto Lublin podziękowało nam takimi słowami:
"Dziękujemy za współpracę przy tym wydarzeniu i otwartość na pomysły i postulaty Związek Dużych Rodzin 3 Plus - koło Lublin, które pozwalają nam zmieniać rzeczywistość dużych rodzin."

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter